Dom Wypoczynkowy Tradycja

Opinie


Autor / data: Agnieszka Wrzosek | 2016-04-27
Treść komentarza:Bardzo gorąco polecam!! Miejsce super!! Przyjazna i rodzinna atmosfera!!! Cudowni gospodarze!!!

Autor / data: Paweł Piekuciński | 2016-04-27
Treść komentarza:Serdecznie pozdrawiamy przemiłych właścicieli panią Anne i pana Staszka, dla nas są the best. Równie serdecznie pozdrawiamy miłą obsługę panią Kasią i panią Zosię. Drugi rok z rzędu gościliśmy w "Tradycji" i na pewno jeszcze tam wrócimy (może już za rok :)). Wspaniałe miejsce na odpoczynek z dziećmi, nawet tymi wyrośniętymi:). Wszędzie czyściutko. Bardzo smaczne,urozmaicone,jedzenie do syta:) Rewelacyjne jest położenie "Tradycji",wszędzie blisko

Autor / data: Miroslawa,Ryszard Konieczni | 2016-05-20
Treść komentarza: Polecamy to miejsce,jezdzimy tu od 20 lat.Przemila i sympatyczna rodzina.Atmosfera rodzinna!!!!!!!!!!!

Autor / data: | 2016-08-24
Treść komentarza:

Autor / data: Mucha Krzysztof | 2016-08-24
Treść komentarza:WITAM POLECAM TO MIEJSCE BARDZO FAJNA LOKALIZACJA WSZĘDZIE NIE JEST DALEKO BARDZO DOBRE JEDZENIE GORĄCO POLECAM ZA ROK TEŻ JEDZIEMY W TO SAMO MIEJSCE POZDRAWIAM GOSPODARZY TEGO LOKALU )))

Autor / data: Magda, Mateusz, Jaś | 2017-02-28
Treść komentarza:Bardzo fajne miejsce! Pokoje z łazienkami, czyste i zadbane. Na stok 5 minut, sklep, apteka tuż za plotem. Jedzenie chyba najlepsze w Zakopanem a właściciele od razu traktują gości jak przyjaciół. Polecamy!


  Dodaj swój komentarz

Kod:

58df5

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: